Apie mus

"Kreditucentras.lt" prekės ženklą valdanti UAB "Pro Invest Group" yra viena seniausių vartojimo kredito bendrovių Lietuvoje, savo veiklą pradėjusi 2009 metais. Per metus aptarnaujama  daugiau nei 20 000 klientų ir suteikiama paskolų už daugiau nei 2 000 000 EUR.

UAB "Pro Invest Group" veikia vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatymo nuostatomis, gerbia vartotojų teises, taip pat didelį dėmesys skiria asmens duomenų apsaugos užtikrinimui. Įmonės veiklą prižiūri Lietuvos bankas, įmonė yra įrašyta į oficialų vartojimo kredito davėjų sąrašą.

Siūlome vartojamuosius kreditus nuo 100 € iki 6000 € bei lanksčias atsiskaitymo sąlygas, su termino pratęsimo galimybe. Jūsų patogumui galite pasirinkti terminą nuo 3 iki 60 mėnesių (5 metų).

Jei esate 18 – 70 metų amžiaus, neturite skolų, galite registruotis, teikti paraišką ir greitai gauti kreditą internetu. Pirmą kartą imantiems kreditą, www.kreditucentras.lt suteikia 100 – 2000 €. Lojaliems klientams www.kreditucentras.lt teikia kreditus iki 6000 €.

Grąžinti taip pat patogu – kreditą apmokėti galite naudojantis el. bankininkyste, Perlo terminale ar banko filiale.

Mūsų vertybės:

Modernumas – pasitelkdami moderniausias technologijas ir sistemas, suteikiame klientams finansines paslaugas, bei sudarome galimybę pasiekti išsamią informaciją patogiai ir greitai.

Lojalumas – siekdami užmegzti ilgalaikius, abipusiu pasitikėjimu grindžiamus santykius, nuolatiniams klientams pateikiame specialius pasiūlymus, atsižvelgiant į kliento poreikius.

Atsakingumas – atsižvelgdami į kiekvieno kliento individualią situaciją, profesionaliai bei atsakingai padedame įvertinti jo mokumą, suprasti poreikius ir pasiūlyti optimialiausią sprendimą.

Skaidrumas – pateikdami išsamią informaciją tinklapyje, telefonu, kitomis interaktyviomis bendravimo priemonėmis apie kredito sutarties sąlygas, įkainius, mokesčius, užtikriname visapusišką klientų informavimą. UAB „PRO INVEST GROUP“ pateikiami kreditavimo sutarčių projektai ir sutartys yra aiškūs ir skaidrūs. Savo veikloje vadovaujamės galiojančiais LR įstatymais bei teisės aktais.

IMTI KREDITĄ

---
---
--- MĖN
--- MĖN
Mėnesio įmoka
---
 Palūkanos:
---
 Administravimo mokestis:
---
 Grąžintina suma:
---
 Galutinė mokėjimo data:
---
 MPN:
--- %
 BVKKMN:
--- %